Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

nasi nauczyciele

Czcionka:

Lista wychowawców Szkoły Podstawowej w Tylawie w roku szkolnym 2018/19:

Lp.

imię i nazwisko wychowawcy

klasa

  1.  

 mgr Halina Kaczanowska

„0”

  1.  

 mgr Teresa Holuta

I

  1.  

 mgr Anna Kostyra

II

  1.  

 mgr Maria Król

III

  1.  

 mgr Robert Magnuszewski

V

  1.  

 mgr Grzegorz Lega

VI

  1.  

 mgr Elżbieta Kluk

VII

  1.  

 mgr Roman Gocz

VIII

  1.  

 mgr Renata Frej

III GIM

 

NAUCZYCIELE SZKOŁY PODSTAWOWEJ W TYLAWIE

W ROKU SZKOLNYM 2018/19

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Liczba godzin / wymiar zatrudnienia

Szkoła

SP/GIM

Przydział czynności

przedmiot

klasa

liczba godz.

  1.  

  mgr Aleksander  Kosior

6/6

SP

  zajęcia techniczne/technika

V

1

VI

1

  plastyka

V

1

 VI

1

VII

1

  informatyka

III

1

  1.  

  mgr Renata Frej

20/18

SP 

  historia

V

2

VI

2

VII

2

VIII

2

  język polski

VI

6

  wiedza o społeczeństwie

VIII

2

GIM

  historia

III

2

  wiedza o społeczeństwie

III

1

  zajęcia z wychowawcą

III

1

  1.  

  mgr Dorota Pilarska

22/18

SP

  język polski

V

5

VII

5

VIII

5

  pomoc psych.-pedagogiczna

VII

1

GIM

  język polski

III

6

  1.  

  mgr Teres Holuta

20,5/19

SP

  edukacja wczesnoszkolna

I

12

  wychowanie fizyczne

I

3

  edukacja plastyczna

I

1

  edukacja muzyczna

I

1

  zajęcia dydaktyczno – wyr.

I

1

  świetlica

 

2,5

  1.  

  mgr Anna Kostyra

23/19

SP

  edukacja wczesnoszkolna

II

12

  wychowanie fizyczne

II

3

  edukacja plastyczna

II

1

  edukacja muzyczna

II

1

  zajęcia rozwijające

II

1

  świetlica

 

5

  1.  

  mgr Maria Król

26/20

SP

  edukacja wczesnoszkolna

III

13

  wychowanie fizyczne

III

3

  edukacja muzyczna

III

1

  edukacja plastyczna

III

1

  biblioteka

 

8

  1.  

  mgr Roman  Gocz

20/18

SP

  zajęcia komputerowe

I

1

II

1

V

1

VI

1

VII

1

VIII

1

  język angielski

„0”

1

I

2

II

2

III

2

VIII

3

  zajęcia z wychowawcą

VIII

1

GIM

  język angielski

III

3

  1.  

  mgr Elżbieta Kluk

27/19

SP

  matematyka

V

4

VI

5

VII

4

VIII

4

  zajęcia z wychowawcą

VII

1

  biblioteka

 

4

GIM

  matematyka

III

5

  1.  

  lic. Barbara Klecha

9/18

SP

  język angielski

V

3

VI

3

VII

3

  1.  

 Ks. Marek Lewandowski

17/18

„0”

  religia

„0”

1

SP

  religia

I

2

II

2

III

2

V

2

VI

2

VII

2

VIII

2

GIM

  religia

III

2

  1.  

  mgr Agata Chłap

10/18

SP

  biologia

V

1

VII

2

VIII

1

  chemia

VII

2

VIII

2

GIM

  biologia

III

1

  chemia

III

1

  1.  

 mgr Robert Magnuszewski

26/21

SP

  wychowanie – fizyczne

V

4

VII

4

  zajęcia z wychowawcą

V

1

  świetlica

 

13

GIM

  wychowanie – fizyczne

III

4

  1.  

  mgr Beata Nowak

6/18

SP

  język niemiecki

VII

2

VIII

2

GIM

  język niemiecki

III

2

  1.  

  mgr Grzegorz Lega

18/18

SP

  przyroda

VI

3

  wychowanie – fizyczne

VI

4

VIII

4

  zajęcia z wychowawcą

VI

1

  geografia

V

1

VII

2

VIII

1

  zajęcia rozwijające

VIII

1

GIM

  geografia

III

1

  1.  

  mgr Ewa Staroń

4/18

SP

muzyka

V

1

VI

1

VII

1

GIM

  zajęcia artystyczne

III

1

  1.  

  mgr Janusz Lis

6/18

SP

  fizyka

VII

2

VIII

2

GIM

  fizyka

III

2

  1.  

  mgr Anna Cyzio

26/22

SP

  wychowanie do życia w rodz.

V

0,5

VI

0,5

VII

0,5

VIII

0,5

  świetlica

 

5,5

  pedagog

 

11

  logopeda

 

7

GIM

  wychowanie do życia w rodz.

III

0,5

  1.  

  mgr Halina   Kaczanowska

30/21

„0”

  wychowanie przedszkolne

„0”

24

SP

  rewalidacja

VII

2

GIM

  rewalidacja

III

4

  1.  

  mgr Grzegorz Lijana

2/18

SP

  edukacja dla bezpieczeństwa

VIII

1

GIM

  edukacja dla bezpieczeństwa

III

1

  1.  

  wakat

0,5/18

SP

  doradztwo zawodowe

VII

0,25

VIII

0,25

  1.  

  mgr Barbara Sługocka-Willk

2/18

SP

  surdologopedia

VII

2

ORLIK - TYLAWA

12.03.2018r. - 30.11.2018r.

Tel. do animatora - 517800596

Zegar

Do końca roku szkolnego pozostało:

 

Imieniny

Mamy sukces