Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Zespół Szkół Publicznych w Tylawie

odjazdy autobusu szkolnego

Czcionka:

ODJAZDY  AUTOBUSU  SZKOLNEGO

od  3 września 2018 r.

GODZINY  ODJAZDU  DO  SZKOŁY

MSZANA

7.20

BARWINEK

7.40

ZYNDRANOWA

7.55

GODZINY  ODJAZDU  ZE  SZKOŁY

DZIEŃ TYGODNIA

PO LEKCJI

MSZANA

BARWINEK

ZYNDRANOWA

PONIEDZIAŁEK

5

12.35

12.50

13.25

7

14.15

14.30

14.50

WTOREK

5

12.35

12.50

13.25

7

14.15

14.30

14.50

ŚRODA

5

12.35

12.50

13.25

7

14.15

14.30

14.50

CZWARTEK

5

12.35

12.50

13.25

7

14.15

14.30

14.50

PIĄTEK

5

12.35

12.50

13.25

7

14.15

14.30

14.50

 

ORLIK - TYLAWA

12.03.2018r. - 30.11.2018r.

Tel. do animatora - 517800596

Zegar

Do końca roku szkolnego pozostało:

 

Imieniny

Mamy sukces